با سایت شرکتی کسب و کار خود را به همه معرفی کنید

  • مردم شما را در اینترنت جستجو می کنند
  • بیشتر به برند شما اعتماد می کنند
  • افزایش فروش و بازدید
طراحی سایت شرکتی

چرا به شما پیشنهاد می کنیم که سایت شرکتی داشته باشید؟

امروزه با گسترش دنیای ارتباطات از طریق اینترنت، نیاز به داشتن یک وب سایت اختصاصی برای شرکت ها بیش از پیش احساس می شود. سایت‌های شرکتی معمولا برای ارائه نمونه محصولات و خدمات استفاده می‌شوند. هدف از قرار دادن نمونه محصولات شرکت صرفا فروش آنها نیست بلکه معرفی محصولات به مشتریان است. علاوه بر بخش معرفی محصولات و خدمات شرکت، بخش پروژه های انجام شده توسط شرکت نیز به چشم می خورد. اما یکی از قسمت‌های مهم سایت‌های شرکتی بخش درباره ما است که رزومه شرکت که شامل اطلاعاتی نظیر سال تأسیس، نام بنیان گذار، تکنولوژی های استفاده شده در محصول و ... در آن قرار می‌گیرد. با داشتن یک سایت شرکتی با تمام موارد ذکر شده شما می توانید اعتماد کاربران را نسبت به شرکت خود بیشتر جلب کنید، کاربران بیشتری با شما و فعالیتتان آشنا می شوند، شما شناخته می شوید و فروش شما افزایش می یابد.

انواع سایت شرکتی

سایت شرکتی محصولاتی

سایت شرکتی محصولاتی، برای شرکت هایی است که محصولی را تولید می کنند و هدف آن ها فقط معرفی محصول به مشتریان است. در این نوع سایت محصولات با دسته بندی ها و فیلترهای موردنیاز قرار داده می شوند. امکان خرید محصولات نیست و فقط کاربران با محصولات آشنا می شوند.

سایت شرکتی خدماتی

سایت شرکتی خدماتی، برای شرکت هایی مناسب است که خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند و می خواهند خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنند. خدمات این شرکت ها با سرچ در موتورهای جستجو توسط کاربران مشاهده می شود و از این طریق مشتریان آنها افزایش می یابد.

سایت شرکتی محصولاتی- خدماتی

شرکت هایی هستند که محصولاتی را تولید و متناسب با محصولاتشان خدماتی را ارائه می دهند. این شرکت ها، شرکت های محصولاتی- خدماتی نامیده می شوند. این نوع سایت ترکیبی از دو نمونه دیگر است و علاوه بر معرفی خدمات، محصولات شرکت را نیز معرفی می کند.

همین حالا برای داشتن یک سایت شرکتی اقدام کنید

شما می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره های لازم را جهت سایت شرکتی دریافت کنید و همچنین سفارش خود را ثبت کنید.

تعرفه سایت شرکتی گروه مهندسی معین نت

المان های مختلفی روی قیمت سایت تاثیرگذار هستند مانند ظاهر سایت که اگر طراحی اختصاصی نیاز داشته باشید، یک عامل تاثیرگذار در این زمینه است. از دیگر بخش هایی که روی قیمت سایت موثر هستند عبارتند از : اضافه کردن پروژه ها و محصولات به سایت، بالا بردن سئوی سایت و بهتر دیده شدن آن در نتایج، پشتیبانی از سایت، طراحی ریسپانسیو سایت و سازگاری با انواع گوشی و تبلت، امکان تعیین سطح دسترسی کاربران، طراحی سایت به صورت دو یا چند زبانه برای سطح بین المللی و.... با اضافه شدن هر المان مبلغی به مبلغ ثابت سایت اضافه خواهد شد. به طور کلی اگر می خواهید از دنیای فناوری و تکنولوژی عقب نمانید و شرکت خود را به یک برند تبدیل کنید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و طبق سلیقه ی خود سایت اختصاصی خود را سفارش دهید و از قیمت ها نیز آگاهی پیدا کنید.

ارتباط با ما

سوالات متداول

ابتدا باید در ساعات کاری (8 تا 14 روزهای شنبه تا چهارشنبه) با مشاورین تیم تماس گرفته و خواسته های خود از بیان کنید. مشاورین اطلاعاتی را در زمینه ی خواسته هایتان از سایت در اختیارتان قرار می دهند. در یک جلسه ی حضوری(در صورت نیاز) زمان انجام پروژه و هزینه ی طراحی برآورد می شود که در صورت توافق یک طرح کلی از وب سایت طراحی شده و به شما نشان داده می شود در صورت تائید توسط شما روند اصلی پروژه آغاز می شود.
هزینه ی طراحی بستگی به سفارش مشتری و امکانات سایت دارد که می توانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.
مشتری تعدادی عکس از محصولات و پروژه های خود در اختیار تیم قرار می دهد و علاوه بر آن اطلاعاتی از قبیل اطلاعات پروژه ها مثل محل و زمان انجام گیری پروژه و کارفرما و ... و رزومه ی شرکت برای ما ارسال می شود. سپس این اطلاعات توسط تیم تولید محتوا بهینه سازی شده و در سایت شما قرار میگیرد.
بله طبق مدت ذکر شده در قرارداد، پشتیبانی انجام میگیرد
سایت شرکتی محصولاتی، فقط به منظور معرفی محصولات طراحی می شود نه فروش محصول. برای فروش محصولات سایت باید به صورت فروشگاهی طراحی شود که امکان اتصال به درگاه های بانکی هم به امکانات سایت باید اضافه شود.