در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید

  • مردم شما را در شبکه های اجتماعی جستجو می کنند
  • بیشتر به برند شما اعتماد می کنند
  • با افزایش بازدید به فروش بیشتر کمک می کنند

چرا باید در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشیم؟

در زمان حال یکی از ارکان اصلی ارتباطات شبکه های اجتماعی هستند. اگر از شبکه های اجتماعی به درستی استفاده کنید می توانید کسب و کارتان را گسترش دهید و مشتریان زیادی را جذب کنید و اگر به درستی استفاده نکنید برای شما نتیجه ای جز اتلاف وقت نخواهد داشت. شما باید برای تبلیغ کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید و با بازاریابی شبکه های اجتماعی خدمات، محصولات و برندتان را به کاربران معرفی کنید. حضور تعداد زیادی از افراد در شبکه های اجتماعی می تواند مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار شما جذب کند. فقط کافی است مدیریت آن ها را به افراد متخصص بسپارید تا از استراتژی های مناسب استفاده کنند و کاربران هدفمندی را به سمت شما جذب کنند. متخصصان این حوزه با شبکه های اجتماعی و نحوه بازاریابی در آنها آشنایی کامل دارند و با برنامه ریزی و کاملا هدفمند آن ها را مدیریت می کنند. علاوه بر ارتباطی که شما می توانید با کاربران در این فضا برقرار کنید، با ایجاد بک لینک به ساییتان به بهبود رتبه آن در موتورهای جستجو نیز کمک خواهید کرد.

معین نت در زمینه شبکه های اجتماعی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

انتشار محتوا

محتوا در شبکه های اجتماعی بسیار مهم است. این که چه نوع محتوایی(متن، عکس،ویدیو) و با چه موضوعی تولید شود بسیار مهم است. آنچه که باعث می شود که کاربران به سمت صفحه های شما هدایت شوند، محتواها هستند.

مدیریت کامنت ها

برای کاربران مهم است که با مدیران شبکه های اجتماعی در ارتباط باشند و اگر سوالی می پرسند حتما پاسخ آن داده شود. علاوه بر این پاسخ به کامنت کاربران اعتماد آن ها را بیشتر می کند و به این موضوع پی می برند که نظرات آنها برای شما مهم است.

آنالیز شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی نیز مانند سایت نیاز به تحلیل و آنالیز دارد. باید بررسی کرد که چه نوع پست هایی طرفداران بیشتری دارد؟کاربران از ما چه می خواهند؟در طی زمان مشخص چند کاربر به لیست کاربران ما اضافه شده است و چند درصد از این موارد از خدمات ما استفاده کرده اند و...

بهینه سازی موتور جستجو

حضور در شبکه های اجتماعی می تواند به سئو سایت کمک کند. موتورهای جستجو به حضور شما در شبکه های اجتماعی اهمیت می دهند و علاوه بر آن شما می توانید از این شبکه ها لینک هایی به سایت ارجاع دهید که این بک لینک ها به سئو سایت کمک می کنند.

مشاوره

در صورتی که هر گونه سوال و یا مشاوره ای در زمینه شبکه های اجتماعی و بازاریابی در این فضا دارید، می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره های لازم را دریافت کنید. مشاوران ما ارتباط شما با متخصصان این حوزه را برقرار می کنند.

افزایش فالوور

مسلما برای اینکه بتوانید در شبکه های اجتماعی موفق باشید نیاز دارید که فالوورهایتان را افزایش دهید. افزایش فالوور می تواند بدون هدف انجام شود که در این نوع فقط تعداد مهم است و یا اینکه به صورت هدفمند، اشخاصی در نظر گرفته شوند که امکان استفاده از خدمات ما برای آنها بیشتر است.

تلگرام یک شبکه اجتماعی است که با وجود اینکه یک برنامه تجاری نیست اما امروزه از آن برای بازاریابی کسب و کارها استفاده می شود. در تلگرام شما می توانید با انتشار محتوا و همچنین معرفی خدمات و محصولاتتان مشتری جذب کنید. گروه مهندسی معین نت با بررسی رقبای شما و انتشار محتواهای مفید و مناسب می تواند در بازاریابی تلگرام به شما کمک کند.

ثبت سفارش

در چند سال گذشته اینستاگرام توانسته محبوبیت زیادی کسب کند. برای کسب و کارهایی که محتوای آنها بصری(عکس و ویدیو) است، این شبکه انتخاب خوبی است. بیشتر مخاطبان اینستاگرام جوانان هستند. گروه مهندسی معین نت در مدیریت این شبکه فالوورهای شما را افزایش می دهد، پست های مناسب و هدفمند انتشار می دهد ، کامنت ها را مدیریت می کند و....

ثبت سفارش

لینکدین برای کسب و کارهایی مناسب است که B2B کار می کنند. اشخاص را می توان با توجه به نوع کسب و کار و شغلشان در لینکدین جستجو کرد. شما می توانید با این افراد در ارتباط باشید و با یکدیگر مطلب به اشتراک بگذارید. گروه مهندسی معین نت با آشنایی کاملی که با این شبکه اجتماعی دارد می تواند در مدیریت آن به شما کمک کند.

ثبت سفارش

گوگل پلاس دومین شبکه اجتماعی پرطرفدار در جهان است. هرچند به نظر می رسد که گوگل پلاس در ایران محبوبیتی ندارد، اما این گونه نیست. گوگل پلاس در اختیار گوگل است به همین دلیل فعالیت در این شبکه علاوه بر بازاریابی از طریق خود این شبکه می تواند در نتایج موتورجستجو گوگل نیز تاثیرگذار باشد.

ثبت سفارش

این شبکه اجتماعی نیز کاربران زیادی دارد و بیشتر برای خبرها و ترندهای جهانی استفاده می شود. از توییتر برای شرکت در بحث های روز کسب و کارتان، اشتراک اخبار و اشتراک مطالب به روز خود می توانید استفاده کنید. گروه مهندسی معین نت در مدیریت این شبکه به کسب و کار شما کمک می کند که بهتر دیده شود.

ثبت سفارش

فیسبوک پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در جهان است که کاربران ایرانی زیادی نیز دارد. شما می توانید برای بازاریابی کسب و کارتان در فیسبوک فعالیت داشته باشید. افراد زیادی از قشرهای مختلف کاربران فیسبوک هستند که می توانند شما را ببینند. گروه مهندسی معین نت می تواند شما را در بازاریابی در فیسبوک همراهی کند.

ثبت سفارش

همین حالا برای حضور در شبکه های اجتماعی اقدام کنید

شما می توانید از راه های ارتباطی زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره های لازم را دریافت کنید و همچنین سفارش خود را ثبت کنید.

فرم ارتباط با ما

سوالات متداول

نوع شبکه با توجه به نوع کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید متفاوت است. در واقع ابتدا باید مخاطبان شما مشخص شود. به طور مثال اگر مخاطبان شما جوانان هستند، اینستگرام انتخاب خوبی خواهد بود. علاوه بر این موضوع، بعضی از شبکه ها در ایران طرفدار زیادی ندارد ولی حضور در آنها برای گوگل و در نتیجه، رتبه در موتور جستجو مهم است.
راه هایی هستند که کاربران می توانند تشخیص دهند که فالوورهای شما فیک هستند و این مورد می تواند اعتماد آن ها را کاهش دهد. به طور مثال وقتی شما چند k فالوور دارید ولی هر پستتان به طور مثال فقط 20 بازدید می خورد، این مشخص کننده فیک بودن فالوورها است.
ما در این زمینه خدمات مختلفی ارائه می دهیم. اینکه شما به چه نوع خدمتی نیاز دارید، کسب و کار شما چیست، این کسب و کار چه میزان شناخته شده است وموارد دیگر، عواملی هستند که در هزینه مدیریت شبکه های اجتماعی تاثیرگذارند. به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی ارائه داد. بعد از ثبت درخواست شما و بررسی کسب و کارتان و المان های دیگر، تعرفه مدیریت شبکه اجتماعی شما مشخص می شود.