بررسی رایگان سایت از نظر سئو

بررسی سایت

مزایای بهینه سازی سایت چیست؟

هر کسب و کاری برای بازاریابی باید از روش های جدید استفاده کند. سئو یکی از استراتژی هایی است که باعث پیشرفت کسب و کار شما در فضای اینترنت می شود. سئو با بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو و بهینه سازی با استفاده از کلمات کلیدی، ورودی های هدفمند به سایت شما را افزایش می دهد و در نتیجه فروش و سوددهی شما افزایش می یابد. بیشتر افراد برای یافتن محصول یا خدمت موردنظرشان از موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده می کنند، به همین علت بسیار مهم است که شما با استفاده از بهینه سازی و سئو سایت، رتبه خوبی را در موتورهای جستجو داشته باشید تا بتوانید کاربران بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنید. استفاده نکردن از سئو برای سایت در دنیای پررقابت اینترنت باعث شکست شما در بازرایابی اینترنتی کسب و کارتان خواهد شد. سئو برای کسب و کار شما مزایای زیادی دارد که در زیر به چند مورد از آنها اشاره شده است.

بهینه سازی سایت
 • ورودی های هدفمند: کسانی به سایت شما می آیند که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.
 • هزینه کم و نتایج بلند مدت: هزینه سئو از هزینه هایی که برای روش های تبلیغاتی دیگر می شود، بسیار کمتر است اما تاثیرات آن بلند مدت است.
 • افزایش فروش:با افزایش بازدید و ورودی های هدفمند، فروش شما بیشتر خواهد شد.

خدمات سئو گروه مهندسی معین نت

آنالیز رقبا

رقبای شما در دنیای اینترنت به طور کامل بررسی و آنالیزمی شوند هدف ما بالابردن رتبه شما از تمام رقیبانتان است به همین دلیل با توجه به آنالیز آنها و تعیین نقاط قوت و ضعفشان برای بالابردن رتبه شما در موتورهای جستجو برنامه ریزی می شود.

سئو داخلی

سئو داخلی به بهینه سازی محتوا و کدهای سایت گفته می شود. سئو داخلی علاوه بر تاثیر بر رتبه شما در موتورهای جستجو، به کاربران کمک می کند تا محتوای یک سایت را بهتر درک کنند.یکتا بودن مطالب، کاربر پسند بودن،لینک های داخلی و .. از مواردی است که در سئو داخلی به آن توجه می شود.

سئو خارجی

مربوط به لینک ها و سیگنال هایی است که از خارج به سایت شما ارجاع داده می شود. در واقع تمرکز ما بر روی نگاه دیگران روی سایت است. استفاده از شبکه های اجتماعی دیگر و لینک به سایت از این شبکه ها یک سئو خارجی محسوب می شود.

سئو فنی

مشکلات سایت از نظرسئو فنی به طور کامل بررسی می شود و مشکلاتی که وجود دارد را برطرف می کنیم. در این مرحله مواردی همچون تهیه نقشه سایت، تنظیم فایل robot.txt، برطرف کردن خطاها،بررسی URL ها و .... انجام می شود.

لینک سازی

لینک سازی های داخلی و خارجی سایت طبق استانداردهای موتورهای جستجو انجام می شود که شامل لینک های صفحات داخلی سایت به یکدیگر، بک لینک ها و لینک سازی در صفحات شبکه های اجتماعی می باشد.همچنین لینک های بد و پیوندهای نامناسب حذف می شوند.

مشاوره سئو

برای دریافت خدمات سئو و آنچه که شما نیاز دارید مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند و مشاوره های لازم را ارائه می دهند. در صورتی که هرگونه سوالی در زمینه سئو داشته باشید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

تعرفه بهینه سازی سایت

تعرفه سئو

سئو سایت یک المان مشخص نیست که بتوان برای آن قیمت ثابتی در نظر گرفت و تعرفه سئو هر سایت با سایت دیگر متفاوت است. متخصصان سئو گروه مهندسی معین نت سایت شما را آنالیز و بررسی می کنند و گزارشی از مواردی که سایت شما نیاز دارد را ارائه می دهند. تعرفه سئو سایت شما با توجه به این گزارش مشخص می شود. مواردی هستند که به طور مستقیم بر روی هزینه سئوی سایت شما تاثیر می گذارد از جمله: میزان رقابت و جایگاه رقبای شما در موتورهای جستجو، تعداد و نوع کلمات کلیدی، محتوای سایت، عمر سایت و دامنه و.... شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و برای سئو سایت و یا سئو ارزان مشاوره بگیرید.

تماس با مشاوران سئو

همین حالا برای سئو سایت خود اقدام کنید

شما می توانید از راه های ارتباطی زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره های لازم را دریافت کنید و همچنین سفارش خود را ثبت کنید.

فرم ارتباط با ما

مشتریان سئو گروه مهندسی معین نت

 • نمونه کار سئو
 • نمونه کار سئو
 • نمونه کار سئو
 • نمونه کار سئو
 • نمونه کار سئو
 • نمونه کار سئو
 • نمونه کار سئو
 • نمونه کار سئو

سوالات متداول

هنگامی که سئو سایت بر طبق اصول و با تکنیک های صحیح و درستی که مورد تایید موتورهای جستجو هستند،انجام گیرد به آن سئو کلاه سفید گفته می شود.تاثیر سئو کلاه سفید پایدار و تاثیر گذار هستند. اما اگر از شیوه های غیراصولی ای استفاده کنید که موتورهای جستجو آن ها را منع کرده اند و در صورت استفاده توسط گوگل جریمه خواهید شد را سئو کلاه سیاه می گویند.
سئو سایت استراتژی هایی است که از ابتدای طراحی سایت در نظر گرفته می شود، به همین علت شما تاثیراتی را در همان اوایل کار مشاهده خواهید کرد. همچنین اگر به صورت ماهانه گزارش گیری از وضعیت سایتتان داشته باشید، پیشرفت را مشاهده خواهید کرد. اما به طور کلی عوامل زیادی در این زمان تاثیرگذار هستند و نمی توان زمان دقیقی را اعلام کرد.
می توان گفت بله. امروزه همه کسب و کارها برای اینکه بتوانند بازدید و فروش بیشتری داشته باشند از سئو استفاده می کنند، در نتیجه اگر برای شما هم مهم است که بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و یا فروش و سود بیشتری داشته باشید نیاز دارید که از سئو استفاده کنید.
بازدید ارگانیک به بازدیدهایی گفته می شود که از طریق نتایجی که به طور طبیعی در موتورهای جستجو نمایش داده می شود ایجاد می شود. بازدید خریداری شده از طریق تبلیغات به دست می آید که می توانید با پرداخت هزینه هایی بازدید خریداری کنید.